N00089 | Prodej stavebního pozemku 12.133m2

Slepá, Chýnice <

neuvedeno

info v RK

Chcete Vaše peníze smysluplně investovat, mít možnost dalšího podnikatelského záměru?
Nabízíme k prodeji atraktivní stavební pozemek o výměře 12 133 m2 v obci Chýnice. Pozemek je jeden z posledních v této lokalitě, nachází se na krásném, klidném místě. V aktuálně platném územním plánu obce Chýnice veden jako zóna Z03, kde je přípustná výstavba přízemních rodinných domů s podkrovím max. 8,5 m nad průměrnou niveletou rostlého terénu vzrostlé plochy. Velikost pozemku umožňuje jeho developerské využití pro cca 10 rodinných domů s nadstandardními pozemky 1000m2. V dosahu jsou veškeré sítě, elektřina, plyn, vodovod i kanalizace. Vynikající lokalita nedaleko Prahy, golfové hřiště Albatros 10 min., nájezd na dálnici D5 15 min, Zličín 20 min.
V blízkém okolí je nádherná příroda nabízející spoustu využití volného času. V okruhu jen několika kilometrů se nachází např. Hrad Karlštejn, lom Velká Amerika, CHKO Křivoklátsko, Brdy apod.
Další informace poskytnu osobně vážným zájemcům. Prohlídky denně vždy po dohodě. Další podrobné informace ohledně podmínek výstavby v obci můžete najít na webových stránkách obce, kde najdete veškeré informace. V případě zájmu o prohlídku mne neváhejte kontaktovat. Pozemek nabízíme s výhradním souhlasem majitele.
Lze financovat hypotečním úvěrem, který v případě potřeby zdarma zajistíme s garancí nejvýhodnější úrokové sazby na trhu.
Celková plocha 12 133 m2
Druh pozemku pro bydlení
Inženýrské sítě vodovod; kanalizace; plyn; elektřina
Charakter okolní zástavby obytná
Umístění objektu klidná část obce
Doprava dálnice; silnice; autobus

Prodávající makléř

Pronájem krásného bytu o velikosti 110 m2 s terasou, velkou zahradou a garáží v blízkosti metra. Nabízíme k pronájmu krásný byt v ulici U Nikolajky. Byt má velkou vstupní halu. Pronajímá se zařízený značkovým nábytkem. V kuchyně naleznete kuchyňskou linku Sýkora s kvalitními spotřebiči značky Miele a Kuppersbusch. Obývací pokoj je zařízen Natuzzi sedačkou. Nadstandartně velká ložnice, kde je krom postele velká šatní skříň a spousta úložného prostoru. Další menší ložnice má vestavěnou skříň. Z obývacího pokoje je výstup na zahradu, která skýtá prostor pro příjemné posezení. Zahrada je dostatečně velká pro trampolínu i nadzemní bazén. Koupelna disponuje sprchovým koutem i vanou. V bytě jsou dvě WC, jedno v koupelně, další samostatně. Jednotlivé pokoje jsou neprůchozí. Podlahy jsou kryty parketami. Byt má videotelefon. Vjezd do garáže je na dálkové ovládání. Výhodou je velmi klidná lokalita, v blízkosti parku a dochozí vzdálenosti na metro, zdravotnické středisko a nákupní centrum Nový Smíchov.

Jana Prokšová

Telefon: +420 606 728 453
E-mail: jproksova@bezvark.cz

Kontaktní formulář